Ślubowanie pierwszoklasistów

27 listopada w sali gimnastycznej Gimnazjum nr 1 odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych. W obecności całej społeczności szkolnej przysięgę przed sztandarem szkoły złożyli przedstawiciele klas pierwszych:

1.Karolina Nowicka klasa I a

2. Łukasz Stefański klasa I a

3. Julia Łaska klasa I b

4, Piotr Stankowski klasa I b

5. Julia Cichocka klasa I c

6. Mateusz Śmigelski klasa I c

7. Mikołaj Kretkiewicz klasa I d

8. Damian Fabisiak klasa I d

Do grona uczniów Gimnazjum nr 1,  przyjęła pierwszoklasistów Pani Dyrektor Iwona Zdunek. W imieniu rodziców zabrała głos Pani Justyna Jeziorska - przewodnicząca Rady Rodziców. Po zakończeniu oficjalnej  części uroczystości Samorząd Uczniowski przygotował dla klas pierwszych niespodziankę w postaci zabawnych konkursów. Tradycyjnie wszyscy pierwszoklasiści zostali poddani specjalnej próbie na wytrwałość i dobry humor. Należało wypić wyjątkowo kwaśny sok z cytryny. Wszyscy przeszli próbę zwycięsko i tym samym zostali oficjalnie przyjęci do społeczności szkolnej Gimnazjum nr 1.