Kocot Łóżko Dziecięce 160X80 Tomi Mix Z Szufladą Bez Materaca

BIAŁO-SZARE ŁÓŻECZKO ROMI MIX 160×80 DO POKOJU DZIECIĘCEGO DLA DZIEWCZYNKI I CHŁOPCAŁóżko TOMI MIX dla dzieci zostało zaprojektowane z myślą o zapewnieniu bezpieczeństwa najmłodszym użytkownikom. Na etapie projektowania zadbano o pozbycie się ostrych krawędzi na rzecz zaokrąglonych, które nie stanowią zagrożenia dla dzieci podczas snu i zabawy. Łóżko sprzedawane jest w rozmiarze 160×80, jednakże możliwe jest zamówienie łóżka w dwóch mniejszych rozmiarach: 140×80 oraz 180×80, które będą doskonałym rozwiązaniem dla tych młodszych dzieci. Pojedyncze łóżko TOMI MIX wykonane jest z wysokojakościowej laminowanej płyty meblowej o grubości 18 mm, a fronty zrobione są z trzykrotnie lakierowanej płyty MDF pokrytej ekologiczną i atestowaną farbą. posiada szary tył i przód ramki, a pozostałe elementy są białe. Łóżko o takiej kolorystyce z łatwością dopasuje się do niemalże każdej aranżacji.WYMIARY ŁÓŻECZKA:- Wysokość: 65 cm- Szerokość: 164 cm- Głębokość: 90 cm- Powierzchnia spania: 160×80 cm Łóżko w zestawie posiada ruchomą barierkę o długości 100 cm. Barierkę można przesuwać po całej długości ramy łóżka, ale też całkowicie ściągnąć, gdy zajdzie taka potrzeba. Łóżko z barierką to gwarancja, że dziecko w nocy podczas snu nie wypadnie z łóżeczka.Przy zakupie łóżka zyskujesz zupełnie za darmo sprężynujący stelaż FLEX, który charakteryzuje się:- Wykonaniem z klejonych warstwowo listew brzozowych, wyprofilowanych w lekki łuk zwiększający komfort i sprężystość materaca zapewniają odpowiednie podparcie wentylacje dla materaca.- dwustronnym żywicowaniem- rzędami listew spiętych syntetycznie pasami o dużej wytrzymałości, gwarantującymi równomierne i trwałe rozłożenie listew na ramie łóżka. W zestawie plastikowe nakładki na listwy zapobiegające skrzypieniu oraz akcesoria montażowe.Dostępne materace w zestawie za dopłatą: – Materac piankowy – to 8 cm materac wykonany z pianki poliuretanowej. Pokrowiec materaca wykonany jest z tkaniny oraz posiada wszyty zamek błyskawiczny umożliwiający bezproblemowe zdjęcie go i wypranie.- Materac Kokosowo-Piankowy – materac kokosowo-piankowy – to dwustronny materac o wysokości 8 cm. Pokrowiec materaca posiada wszyty zamek błyskawiczny pozwalający na zdjęcie go i wypranie w pralce. Po jednej stronie materaca znajduje się warstwa pianki, a po drugiej wkład kokosowy, który sprawia, że materac jest nieco bardziej twardy. Warstwa kokosu pozwala na odpowiednią cyrkulację powietrza, która przeciwdziała przegrzewaniu się i poceniu dziecka podczas snu.- Materac Piankowo-Lateksowy – dwustronny materac o wysokości 10 cm, w którym 7 cm stanowi warstwa pianki poliuretanowej, a 3 cm to warstwa lateksu. Lateks poprawia komfort snu oraz w sposób optymalny dopasowuje się do ciała dziecka zapewniając jednocześnie odpowiednią cyrkulację powietrza poprzez specjalne kanaliki. Pokrowiec materaca można bez problemu zdjąć i wyprać, gdyż posiada on wszyty zamek błyskawiczny.Wszystkie materace posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka, Państwowego Zakładu Higieny oraz Centralnego Ośrodka Techniki Medycznej potwierdzającą właściwości antyalergiczne, antyodleżynowe i rehabilitacyjne wszystkich materacy.

111.796 00.1, cwiercwalek, odpływ brodzika, szafka lazienkowa z blatem, kabina prysznicowa 80×80 pięciokątna, wysokość stelaża wc dla niepełnosprawnych, zestaw ogrodowy rattan, kocioł kondensacyjny z zasobnikiem, jak zwalczyc rybiki, szafka z umywalką retro, bateria kaskadowa, biało zielona sypialnia, art x