Materac Dmuchany Koło Ponton Dla Dzieci Z Daszkiem

MATERAC DMUCHANY KOŁO PONTON DLA DZIECI Z DASZKIEMOPIS:✅ Idealnie sprawdzi się na pierwszy kontakt dziecka z wodą.✅ Dzięki daszkowi koło zapewnia dodatkowa ochronę przed słońcem.✅ Odpowiedzialnie zaprojektowane siedzisko bez ryzyka wypadnięcia.✅ Na pierwsze wyjścia na basen, jezioro, morze.✅ Uroczy oraz wyróżniający się na tle innych pontonów.✅ Żywe i wesołe barwy.✅ Wykonany z wysokiej jakości winylu PCV.✅ Możliwość wycięcia odpowiedniej wielkości otworów na nóżki.✅ Dla dzieci w wieku 0-6 lat.WYMIARY:Wysokość: 70 cmSzerokość: 60 cmŚrednica siedziska: 32 cmŚrednica otworów na nóżki: 10 cmSzerokość parasola: 50 cmWybrany kolor prosimy wpisać w wiadomości do sprzedającego w formularzu zamówienia :)Model posiadamy w 2 wariantach kolorystycznych: ⬇️ NIEBIESKI:⬇️ RÓŻOWY:

montaż listwy progowej, kocioł dwufunkcyjny gazowy, lusterka kosmetyczne powiększające, dom przy pastelowej 17, keramag wc