Phelps Szwedki Chronos (EP1434007LC)

Phelps Chronos szwedki na basen niebiesko – żółte z bezbarwnym soczewkami Michael Phelps – to nazwisko zna lub przynajmniej słyszał chyba każdy. 28 medali olimpijskich w pływaniu uprawnia go do mianowania się najlepszym pływakiem w historii. We współpracy z Aqua Sphere, światowym potentacie w dziedzinie sprzętu pływackiego, stworzył markę MP. Owocem tej współpracy są jedne z najlepszych okularów do pływania dostępne dla wyczynowców i amatorów. Wyprodukowane we Włoszech, spełniające najwyższe standardy jakości co przekłada się na wysoką trwałość i komfort użytkowania. Okulary szwedki Phelps Chronos to klasyczne szwedki udoskonalone do granic możliwości. Miękki silikon na krawędziach soczewek zapobiega przeciekaniu i otarciom skóry. FINA Apporved – odpowiednie do użytkowania w czasie zawodów pod auspicjami FINA. Cechy produktu: Precyzyjna geometrycznie i optycznie powierzchnia soczewek wykonanych w technologii Geoplex poprawia widzenie do przodu, do dołu i na boki Widzenie do przodu dzięki płaskiej, precyzyjnie zorientowanej powierzchni; widzenie w dół i w przód dzięki płaskiemu zakrzywionemu kształtowi soczewki; szerokie widzenie boczne dzięki doskonałej geometrii cylindrycznej Mikro uszczelki z mieszanki silikonu Softeril Soczewki wykonane z poliwęglanu Łatwy w regulacji pasek na głowę Filtr UVA chroniący przed promieniowaniem słonecznym Regulowany nosek Zatwierdzony przez FINA (FINA Approved)

szklana ściana łazienka, przewody wentylacyjne płaskie, mała łazienka z wanną drewno, tunel foliowy 3×6 promocja, lustro okrągłe wiszące, mały syfon do umywalki, sedes stojący, muszla klozetowa z półką, impregnat do kabin prysznicowych, grzejnik lustro, syfon brodzikowy, pirouette, parawan składany do wanny