Hti Peppa Pig Sklep Zestaw Kasa+Koszyk 1684698

PEPPA PIG sklep zestaw kasa+koszyk 1684698Świnka Peppa to uwielbiany przez dzieci brytyjski serial animowany, opowiadający codzienne życie antropomorficznej świnki Peppy, skierowany głównie do dzieci w wieku przedszkolnym. Czas iść do sklepu! Zrób zakupy w sklepie prowadzonym przez Świnkę Peppę! Zabawka zawiera wiele elementów, które zachęcą dziecko do inspirującej zabawy. Maluchy mogą doskonale wczuć się w rolę kasjera. Produkty spożywcze, koszyk zakupowy, monety i karta płatnicza umożliwią odegranie scenek jak w prawdziwym sklepie. Co za przyjemność robić zakupy z Peppą! Zabawka wymaga 2 baterii AAA.

akcesoria łazienkowe granatowe, glowica, podkładka wc, drzwi z lustrem porta, 6502, paradyz tamoe