Kaminer Grill Ogrodowy Z Pokrywą G5423

GRILL OGRODOWY Z POKRYWĄ KAMINER – produkt polskiej marki, oferującej szeroko pojęty asortyment kominkowo – grzewczy.REGULOWANY RUSZT – za pomocą pokrętła z łatwością możesz regulować wysokość rusztu na jedzenie, dzięki czemu możesz kontrolować temperaturę smażenia.SPECYFIKACJA – kolor czarny; ruszt chromowany; waga ~9,15kg; wymiary po rozłożeniu 97,5×46,5x82cm; kocioł 46,5cm; średnica kół 14,5cm; ruszt 39,5×39,5cm.REGULACJA DOPŁYWU POWIETRZA – pozwoli na grillowanie dokładnie w takiej temperaturze jakiej potrzebujesz.PRAKTYCZNY – koła ułatwiają przemieszczanie grilla – wystarczy lekko unieść grill i pociągnąć za uchwyt. Na półkach można ułożyć talerze, akcesoria grillowe i jedzenie, zamiast chodzić od grilla do stołu.SPECYFIKACJAkolor: czarnyruszt: chromowany (2 szt – jeden na jedzenie, drugi na węgiel)waga grilla: 8kgwaga z opakowaniem: 9,15kgWYMIARYpo rozłożeniu (szer/dł/wys): 97,5×46,5x82cmkocioł (szer/dł): 46,5cmśrednica kół: 14,5cmrusztu (szer/dł): 39,5×39,5cmdolna półka (szer/dł): 35,5x43cmboczna półka (szer/dł): 20,5x43cmW ZESTAWIEgrill z pokrywąruszt do pieczeniaruszt do węglapółka dolnapółki boczne2x kołoelementy montażoweinstrukcja w j. polskimGrill ogrodowy z pokrywą i półkami. Produkt polskiej marki KAMINER, oferującej szeroko pojęty asortyment kominkowo – grzewczy. Zestaw do samodzielnego złożenia (łatwy montaż, instrukcja w j. polskim w zestawie). Grill przeznaczony jest do pracy na wolnym powietrzu. Konstrukcja wykonana została z blachy malowanej proszkowo.Ruszt na jedzenie można dowolnie podwyższać i obniżać za pomocą pokrętła, dzięki czemu możesz kontrolować temperaturę smażenia.Pokrętło do regulacji dopływu powietrza daje w zamkniętym grillu możliwości manipulowania temperaturą, bez użycia dmuchawy. Koła umożliwiają przenoszenie nawet rozgrzanego grilla.1. DWIE PÓŁKI BOCZNENa półkach bocznych można ułożyć talerze, akcesoria grillowe i jedzenie, zamiast chodzić od grilla do stołu.2. POKRĘTŁO REGULACJI DOPŁYWU POWIETRZAPozwolą na grillowanie dokładnie w takiej temperaturze jakiej potrzebujesz.3. DWA RUSZTYDuży ruszt na jedzenie pozwoli na grillowanie dla całej rodziny. Ruszt na węgiel chroni palenisko i ułatwia czyszczenie grilla.4. TYLNA REGULACJA DOPŁYWU POWIETRZAWystarczy przesunąć zaślepkę, aby regulować dopływ powietrza.5. REGULACJA WYSOKOŚCI RUSZTURuszt na jedzenie można dowolnie podwyższać i obniżać za pomocą pokrętła, dzięki czemu możesz kontrolować temperaturę smażenia.6. DOLNA PÓŁKAPozwoli na przechowywanie akcesoriów, węgla itp.7. RĄCZKAUłatwi Ci podnoszenie pokrywy.8. KOŁA TRANSPORTOWEWystarczy lekko unieść grill i pociągnąć za uchwyt, aby bez wysiłku przenieść grill.DODATKOWY, DOLNY RUSZTNa nim należy położyć węgiel. Dzięki temu, dno paleniska jest chronione i nie przepala się.Węgiel należy układać na ruszcie do węgla, znajdującym się wewnątrz dolnej klapy. Nie należy go wsypywać bezpośrednio na dno komory grilla.1 – ruszt na jedzenie2 – węgiel3 – ruszt na węgiel4 – komora grillaNASZE GRILLE, w przeciwieństwie do innych są dobrze zabezpieczone, dzięki czemu nie musisz się obawiać, że uszkodzi się on w transporcie.

polka na reczniki, led w łazience, trampolona, kabina prysznicowa na poddasze, panel winylowy do łazienki, firmo, właściwości sauny, drzwi przesuwne prysznicowe, wiosenne kwiaty do ogrodu, wąż do prysznica, jak podłączyć syfon do zlewozmywaka i zmywarki, nowoczesne lustra, salon z kuchnią w bloku, szkło białe, paradyż tamoe, łazienki czarno drewniane, laveo pretto opinie, wanna 170×90, szklane drzwi do łazienki