Bobono Suchy Basen Minky H 40 Cm Z Piłkami 200Szt. Beżowy

Suchy basen z kolorowymi piłeczkami. Idealnie nadaje się do zabawy w domu oraz na świeżym powietrzu. Zabawa kolorowymi piłeczkami wpływa pozytywnie na rozwój dziecka. Basen wykonany jest z miękkiej pianki, co gwarantuje bezpieczną zabawę Twojemu dziecku.Basen jest okrągły o średnicy 90cm. Wysokość boku 40cm. Wykonany w całości z miękkiej pianki. Pokrowiec wykonany z mięciutkiego polaru minky. Zapinany na zamki błyskawiczne, dzięki czemu łatwo zdjąć go do prania.Plastikowe piłeczki do suchego basenu wykonane są z bezpiecznego dla dzieci materiału. Bardzo elastyczne, nie ulegają odkształceniom podczas zabawy. Piłeczki mają średnicę 7cm. Posiadają certyfikat CE. Piłeczki zapakowane są w praktyczny woreczek do ich przechowywania.W zestawie znajduje się:- suchy basen dla dzieci- 200szt. kolorowych piłeczek- kolory do wyboru! (piłeczki pakowane są w pakietach po 50szt.)- worek z tkaniny na piłeczki plastikowe (GRATIS)Wymiary basenu:- średnica ok. 90cm- wysokość ok. 40cm- grubość ścianki 5cmWymiary piłeczek do basenu:- średnica 7cmSuchy basen z kulkamizalecany jest dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia, które potrafią już samodzielnie siadać. Ze względów bezpieczeństwa, zabawa w basenie, powinna zawsze odbywać się w obecności osoby dorosłej. W basenie nie powinno się bawić więcej niż 2 dzieci jednocześnie.

betlewski meble ogrodowe, szafka lazienkowa 40, wodomierz sam nabija, borgio, sitko do kranu castorama, zlewozmywak jednokomorowy bialy, zamienne de dietrich, mały hotel, male wc aranżacje, uchwyt na papier z półką, bateria umywalkowa armatura, czym nabłyszczyć granit, granatowa szafka łazienkowa, kinkiety ledowe zewnętrzne, stół 10 osobowy, baterie wannowe ferro, grzejnik pokojowy poziomy, osłona do jacuzzi, krzesła pikowane czarne, krzesło outlet