Styl z dalekiej Norwegii

1 minute, 46 seconds Read

Nikt nie wie tyle o stylu pochodzącym ze Skandynawii, co jej mieszkańcy. Norwegia jest jednym z krajów, gdzie produkowane są meble, które w naszym kraju cieszą się ogromną popularnością.

Skandynawska prostota

Pochodzące z Norwegii meble bez trudu kupisz w Polsce. Pozwolą ci one zaaranżować wnętrze w stylu, który w liczbie zwolenników chyba nie ma sobie równych. Nie oznacza to jednak, że twoje mieszkanie będzie sztampowe i takie jak miliony innych – styl skandynawski daje bowiem niezliczone możliwości aranżacji wnętrz. Chociaż charakteryzuje się prostotą, to duże znaczenie mają w nim dodatki, których zadaniem jest nadanie wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Meble norweskie to gwarancja wysokiej jakości, a także nowoczesny design, który trafia w najbardziej wybredne gusty. Dużą część asortymentu stanowią komody – zarówno niewielkie, zgrabne, które sprawdzą się w eleganckim salonie, jak i duże, solidne, w których jest sporo miejsca do przechowywania. Często pozbawione są uchwytów, co jeszcze bardziej czyni je meblami, które pozwalają zaaranżować wnętrze proste i minimalistyczne.

Meble do loftów i kawalerek

W salonie ważną rolę gra także regał. To najlepsze miejsce do przechowywania książek, ale też eksponowania dekoracji, które będą się swoim wzornictwem wpisywały w styl skandynawski. Spory wybór modeli pozwoli nam dopasować regał zarówno do pozostałych elementów wyposażenia salonu, jak i do naszych potrzeb. Ciekawą propozycją są regały nie tylko z otwartymi półkami, ale też zamykanymi szafkami, w których możemy ukryć wiele drobiazgów. Meble norweskie dostępne są w różnych rozmiarach, dlatego są stworzone zarówno do obszernych, jak i niewielkich mieszkań. Jedną z największych zalet stylu skandynawskiego jest właśnie to, że taka aranżacja sprawdzi się w nawet najmniejszej kawalerce. Jasne barwy nie tylko pozytywnie wpływają na nasze samopoczucie, ale także optycznie powiększają wnętrze. Nawet jeżeli nigdy nie byłeś w Skandynawii, to namiastkę tego interesującego regionu możesz sobie stworzyć we własnych czterech ścianach.

Podobne